Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 38639

599 900 zł

13 041 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 46 m², Świstackiego, Wrocław Krzyki-Partynice (Krzyki)

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Świstackiego

3 pokoje, mieszkanie 46,00 m², piętro 6, oferta nr , 38639, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Świstackiego
38639 - zdjęcie nr 0
38639 - zdjęcie nr 1
38639 - zdjęcie nr 2
38639 - zdjęcie nr 3
38639 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

6 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę