Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,56 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMDAGU360

525 000 zł

7 658 zł /m²

Rata 2 456 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Siedlce, Świrskiego

3 pokoje, mieszkanie 68,56 m², piętro 1, oferta nr , SMDAGU360, Siedlce, Świrskiego
SMDAGU360 - zdjęcie nr 0
SMDAGU360 - zdjęcie nr 1
SMDAGU360 - zdjęcie nr 2
SMDAGU360 - zdjęcie nr 3
SMDAGU360 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68.56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,56 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1992

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Siedlce, Świrskiego, SMDAGU360 | Tabelaofert.pl