Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 12353/3186/OMS

469 000 zł

7 949 zł /m²

Rata 2 194 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 59 m², Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój

3 pokoje, mieszkanie 59,00 m², piętro 1, oferta nr , 12353/3186/OMS, Świeradów-Zdrój
12353/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12353/3186/OMS - zdjęcie nr 1
12353/3186/OMS - zdjęcie nr 2
12353/3186/OMS - zdjęcie nr 3
12353/3186/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę