Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,08 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMHUHI877

439 000 zł

8 429 zł /m²

Rata 2 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Gliwice, Szobiszowice, Św. Marka

3 pokoje, mieszkanie 52,08 m², piętro 3, oferta nr , SMHUHI877, Gliwice, Szobiszowice, Św. Marka
SMHUHI877 - zdjęcie nr 0
SMHUHI877 - zdjęcie nr 1
SMHUHI877 - zdjęcie nr 2
SMHUHI877 - zdjęcie nr 3
SMHUHI877 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.08 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,08 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę