Logo

Nowe mieszkanie, 78,74 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A/BP-M06

680 000 zł

8 636 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Baja Piaśniki

Świętochłowice, ul. Sudecka 10

3 pokoje, mieszkanie 78,74 m², parter, oferta nr A/BP-M06, Baja Piaśniki, Świętochłowice, ul. Sudecka 10
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 0
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 1
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 2
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 3
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 78.74 m², A/BP-M06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,74 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę