Logo

Nowe mieszkanie, 66,52 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/BP-M75

580 000 zł

8 719 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 714 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Baja Piaśniki

Świętochłowice, ul. Sudecka 10

4 pokoje, mieszkanie 66,52 m², piętro 2, oferta nr A/BP-M75, Baja Piaśniki, Świętochłowice, ul. Sudecka 10
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 0
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 1
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 2
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 3
Baja Piaśniki - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.52 m², A/BP-M75
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,52 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę