Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,90 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr TC720560

990 000 zł

11 392 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Strzelecka

3 pokoje, mieszkanie 86,90 m², piętro 2, oferta nr , TC720560, Poznań, Stare Miasto, Stare Miasto, Strzelecka
TC720560 - zdjęcie nr 0
TC720560 - zdjęcie nr 1
TC720560 - zdjęcie nr 2
TC720560 - zdjęcie nr 3
TC720560 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 86.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

86,90 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1935

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę