Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 12377/3186/OMS

440 000 zł

7 333 zł /m²

Rata 2 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 60 m², Strzelców Bytomskich, Katowice

Katowice, Strzelców Bytomskich

3 pokoje, mieszkanie 60,00 m², piętro 2, oferta nr , 12377/3186/OMS, Katowice, Strzelców Bytomskich
12377/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12377/3186/OMS - zdjęcie nr 1
12377/3186/OMS - zdjęcie nr 2
12377/3186/OMS - zdjęcie nr 3
12377/3186/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę