Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,65 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 43840

724 000 zł

10 702 zł /m²

Rata 3 387 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Strzegomska

3 pokoje, mieszkanie 67,65 m², piętro 6, oferta nr , 43840, Wrocław, Fabryczna, Strzegomska
43840 - zdjęcie nr 0
43840 - zdjęcie nr 1
43840 - zdjęcie nr 2
43840 - zdjęcie nr 3
43840 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,65 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę