Logo

Nowe mieszkanie, 64,59 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M.B7.00.31

775 080 zł

12 000 zł /m²

Rata 3 626 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Harmonia

Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Strobanda 3-5

3 pokoje, mieszkanie 64,59 m², parter, oferta nr M.B7.00.31, Osiedle Harmonia, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Strobanda 3-5
Osiedle Harmonia - zdjęcie nr 0
Osiedle Harmonia - zdjęcie nr 1
Osiedle Harmonia - zdjęcie nr 2
Osiedle Harmonia - zdjęcie nr 3
Osiedle Harmonia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 64.59 m², M.B7.00.31
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,59 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Budynek B7 - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę