+2
Nowe mieszkanie, 64,96 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M.B7.02.19
760 032 zł
11 700 zł /m²
Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Harmonia
Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Strobanda 3-5

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
64,96 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
Budynek B7 - I kwartał 2026
Zapytaj o ofertę