Logo

Nowe mieszkanie, 56,92 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C3 301

599 937 zł

10 540 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja MOTTO Wojnów

Wrocław, Wojnów, ul. Strachocińska

SALON Z ANEKSEM22,07 m²SYPIALNIA11,68 m²SYPIALNIA11,09 m²ŁAZIENKA4,62 m²KORYTARZ7,46 m²BALKON3,16 m²
Wymiary mieszkania 56.92 m², C3 301
MOTTO Wojnów - zdjęcie nr 0
MOTTO Wojnów - zdjęcie nr 1
MOTTO Wojnów - zdjęcie nr 2
MOTTO Wojnów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.92 m², C3 301
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,92 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,16 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę