Logo

Nowe mieszkanie, 54,99 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B1 306

632 385 zł

11 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 959 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja MOTTO Wojnów

Wrocław, Wojnów, ul. Strachocińska

SALON Z ANEKSEM22,31 m²SYPIALNIA8,68 m²SYPIALNIA7,50 m²ŁAZIENKA5,65 m²KORYTARZ8,85 m²PRZEDSIONEK2,00 m²BALKON2,68 m²
Wymiary mieszkania 54.99 m², B1 306
MOTTO Wojnów - zdjęcie nr 0
MOTTO Wojnów - zdjęcie nr 1
MOTTO Wojnów - zdjęcie nr 2
MOTTO Wojnów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.99 m², B1 306
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,99 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,68 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę