Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 117,56 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 25948/2089/OMS

950 000 zł

8 081 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Radom, Śródmieście, Stanisława Moniuszki

3 pokoje, mieszkanie 117,56 m², piętro 1, oferta nr , 25948/2089/OMS, Radom, Śródmieście, Stanisława Moniuszki
25948/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25948/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25948/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25948/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25948/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 117.56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

117,56 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1940

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę