Logo

Nowe mieszkanie, 70,09 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B2-4

1 086 395 zł

15 500 zł /m²

Rata 5 083 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka

3 pokoje, mieszkanie 70,09 m², parter, oferta nr B2-4, Forma Otwarta - Etap B, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka
Forma Otwarta - Etap B - zdjęcie nr 0
Forma Otwarta - Etap B - zdjęcie nr 1
Forma Otwarta - Etap B - zdjęcie nr 2
Forma Otwarta - Etap B - zdjęcie nr 3
Forma Otwarta - Etap B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.09 m², B2-4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,09 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (195,90 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę