Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 65247/3098/OMS

1 999 000 zł

30 754 zł /m²

Rata 9 353 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście, al. Solidarności

3 pokoje, mieszkanie 65,00 m², piętro 1, oferta nr , 65247/3098/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, al. Solidarności
65247/3098/OMS - zdjęcie nr 0
65247/3098/OMS - zdjęcie nr 1
65247/3098/OMS - zdjęcie nr 2
65247/3098/OMS - zdjęcie nr 3
65247/3098/OMS - zdjęcie nr 4
65247/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1938

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę