Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,60 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 923903

869 000 zł

16 841 zł /m²

Rata 4 066 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HomeAlly

Warszawa, Bielany, Sokratesa

3 pokoje, mieszkanie 51,60 m², piętro 4, oferta nr , 923903, Warszawa, Bielany, Bielany, Sokratesa
923903 - zdjęcie nr 0
923903 - zdjęcie nr 1
923903 - zdjęcie nr 2
923903 - zdjęcie nr 3
923903 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,60 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2001

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę