Logo

Nowe mieszkanie, 58,99 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 32

483 718 zł

8 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sosnowiec, Zagórze, Środula, ul. Sokolska 102

3 pokoje, mieszkanie 58,99 m², piętro 4, oferta nr 32, Nowa Panorama bud.2, Sosnowiec, Zagórze, Środula, ul. Sokolska 102
Nowa Panorama bud.2 - zdjęcie nr 0
Nowa Panorama bud.2 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 58.99 m², 32
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,99 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,30 m²), balkon (4,05 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę