Logo

Nowe mieszkanie, 73,97 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 21

576 966 zł

7 800 zł /m²

Rata 2 699 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sosnowiec, Zagórze, Środula, ul. Sokolska 102

3 pokoje, mieszkanie 73,97 m², piętro 2, oferta nr 21, Nowa Panorama bud.2, Sosnowiec, Zagórze, Środula, ul. Sokolska 102
Nowa Panorama bud.2 - zdjęcie nr 0
Nowa Panorama bud.2 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 73.97 m², 21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,97 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (13,65 m²), balkon (8,05 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę