Logo

Nowe mieszkanie, 53,43 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 5A-02

581 853 zł

10 890 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 722 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Północ 2A

Szczecin, Północ, ul. Sobola

3 pokoje, mieszkanie 53,43 m², parter, oferta nr 5A-02, Nowa Północ 2A, Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Sobola
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 0
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 1
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 2
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 3
Nowa Północ 2A - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.43 m², 5A-02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,43 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (85,22 m²)

Termin oddania:

Etap IIa - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę