Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,30 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMBAPY485

440 000 zł

6 843 zł /m²

Rata 2 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Rybnik, Smolna

3 pokoje, mieszkanie 64,30 m², piętro 4, oferta nr , SMBAPY485, Rybnik, Smolna
SMBAPY485 - zdjęcie nr 0
SMBAPY485 - zdjęcie nr 1
SMBAPY485 - zdjęcie nr 2
SMBAPY485 - zdjęcie nr 3
SMBAPY485 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,30 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,40 m

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę