Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 79,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 12047/3186/OMS

250 000 zł

3 165 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 79 m², Smardzewo

Smardzewo

3 pokoje, mieszkanie 79,00 m², piętro 1, oferta nr , 12047/3186/OMS, Smardzewo
12047/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12047/3186/OMS - zdjęcie nr 1
12047/3186/OMS - zdjęcie nr 2
12047/3186/OMS - zdjęcie nr 3
12047/3186/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 79 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

79,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1989

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę