Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,89 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 85795/6624/OMS

1 050 000 zł

13 310 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursus, Skoroszewska

3 pokoje, mieszkanie 78,89 m², piętro 5, oferta nr , 85795/6624/OMS, Warszawa, Ursus, Ursus, Skoroszewska
85795/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85795/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85795/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85795/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85795/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.89 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,89 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.