Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,16 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 19917/4112/OMS

587 315 zł

9 603 zł /m²

Rata 2 748 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Siechnice

3 pokoje, mieszkanie 61,16 m², piętro 1, oferta nr , 19917/4112/OMS, Siechnice
19917/4112/OMS - zdjęcie nr 0
19917/4112/OMS - zdjęcie nr 1
19917/4112/OMS - zdjęcie nr 2
19917/4112/OMS - zdjęcie nr 3
19917/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.16 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,16 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2025