Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 91,02 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 165960227

799 000 zł

8 778 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra, Ruczajowa

3 pokoje, mieszkanie 91,02 m², piętro 3, oferta nr , 165960227, Zielona Góra, Ruczajowa
165960227 - zdjęcie nr 0
165960227 - zdjęcie nr 1
165960227 - zdjęcie nr 2
165960227 - zdjęcie nr 3
165960227 - zdjęcie nr 4
165960227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

91,02 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

zachód (W)

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę