Logo

Osiedle Urbino 1.4Dom Development - mieszkania na sprzedaż

555 895 – 612 717 zł

16 240 – 17 900 zł /m²

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Równoległa

Osiedle Urbino 1.4 - zdjęcie nr 1
Osiedle Urbino 1.4 - zdjęcie nr 2
Osiedle Urbino 1.4 - zdjęcie nr 3
Osiedle Urbino 1.4 - zdjęcie nr 4
Osiedle Urbino 1.4 - zdjęcie nr 5
11
Lokalizacja inwestycji Osiedle Urbino 1.4
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pok.

Powierzchnia:

34,23 m²

Dostępne piętra:

2 - 6 piętro

Wys. mieszkania:

2,72 m

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Poznaj układ i wymiary lokalu
Poznaj układ i wymiary lokalu w kilka sekund!

Dzięki naszym funkcjonalnościom:

  • checkzmierzysz odległości między ścianami
  • checksprawdzisz ustawienie i wymiary mebli
  • checkocenisz proporcje i układ pomieszczeń
  • checkoszczędzisz czas oglądając tylko pasujące Ci lokale

Inne inwestycje oferenta

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę