Logo

Nowe mieszkanie, 64,89 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr 21/63

966 861 zł

14 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 524 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Start City

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Republiki Korczakowskiej 21

3 pokoje, mieszkanie 64,89 m², piętro 7, oferta nr 21/63, Start City, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Republiki Korczakowskiej 21
Start City - zdjęcie nr 0
Start City - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 64.89 m², 21/63
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,89 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,33 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę