Logo

Nowe mieszkanie, 61,16 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 21/5

850 124 zł

13 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 978 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Start City

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Republiki Korczakowskiej 21

3 pokoje, mieszkanie 61,16 m², piętro 1, oferta nr 21/5, Start City, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Republiki Korczakowskiej 21
Start City - zdjęcie nr 0
Start City - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 61.16 m², 21/5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,16 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (9,55 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę