Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,20 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr BS3-MS-309047-1

280 000 zł

5 166 zł /m²

Rata 1 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Radziemice

3 pokoje, mieszkanie 54,20 m², piętro 2, oferta nr , BS3-MS-309047-1, Radziemice
BS3-MS-309047-1 - zdjęcie nr 0
BS3-MS-309047-1 - zdjęcie nr 1
BS3-MS-309047-1 - zdjęcie nr 2
BS3-MS-309047-1 - zdjęcie nr 3
BS3-MS-309047-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,20 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Rok Budowy:

1980

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę