Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,30 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 56443/4508/OMS

779 000 zł

14 346 zł /m²

Rata 3 645 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola, Pustola

3 pokoje, mieszkanie 54,30 m², parter, oferta nr , 56443/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Pustola
56443/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56443/4508/OMS - zdjęcie nr 1
56443/4508/OMS - zdjęcie nr 2
56443/4508/OMS - zdjęcie nr 3
56443/4508/OMS - zdjęcie nr 4
56443/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,30 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1962

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę