Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,34 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 50893/4508/OMS

794 000 zł

14 612 zł /m²

Rata 3 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola, Pustola

3 pokoje, mieszkanie 54,34 m², parter, oferta nr , 50893/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Pustola
50893/4508/OMS - zdjęcie nr 0
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,34 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę