Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,70 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMCUNI268

529 000 zł

9 497 zł /m²

Rata 2 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Herby, Przemysłowa

3 pokoje, mieszkanie 55,70 m², piętro 1, oferta nr , SMCUNI268, Kielce, Herby, Herby, Przemysłowa
SMCUNI268 - zdjęcie nr 0
SMCUNI268 - zdjęcie nr 1
SMCUNI268 - zdjęcie nr 2
SMCUNI268 - zdjęcie nr 3
SMCUNI268 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,70 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,30 m

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę