Logo

Nowe mieszkanie, 61,18 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B/2/08

911 337 zł

14 896 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 264 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Jeżyce, ul. Poznańska

SALON Z ANEKSEM28,26 m²SYPIALNIA12,07 m²SYPIALNIA8,58 m²ŁAZIENKA4,24 m²ŁAZIENKA2,94 m²KORYTARZ5,09 m²BALKON5,17 m²LOGGIA3,17 m²
Wymiary mieszkania 61.18 m², B/2/08
Poznańska / Wąska - zdjęcie nr 0
Poznańska / Wąska - zdjęcie nr 1
Poznańska / Wąska - zdjęcie nr 2
Poznańska / Wąska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.18 m², B/2/08
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,18 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,17 m²), loggia (3,17 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę