Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 26419/2089/OMS

527 240 zł

9 948 zł /m²

Rata 2 467 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Poznań, Jeżyce

3 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 9, oferta nr , 26419/2089/OMS, Poznań, Jeżyce, Jeżyce
26419/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26419/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26419/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26419/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26419/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

9 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę