Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,29 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMTEGE520

483 000 zł

8 011 zł /m²

Rata 2 260 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Choroszcz, Powstania Styczniowego

3 pokoje, mieszkanie 60,29 m², piętro 2, oferta nr , SMTEGE520, Choroszcz, Powstania Styczniowego
SMTEGE520 - zdjęcie nr 0
SMTEGE520 - zdjęcie nr 1
SMTEGE520 - zdjęcie nr 2
SMTEGE520 - zdjęcie nr 3
SMTEGE520 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.29 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,29 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę