Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,99 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr 43772

863 986 zł

16 003 zł /m²

Rata 4 042 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Powstańców Śląskich

3 pokoje, mieszkanie 53,99 m², piętro 7, oferta nr , 43772, Wrocław, Stare Miasto, Powstańców Śląskich
43772 - zdjęcie nr 0
43772 - zdjęcie nr 1
43772 - zdjęcie nr 2
43772 - zdjęcie nr 3
43772 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.99 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,99 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Wrocław, Stare Miasto, Powstańców Śląskich, nr 43772 | Tabelaofert.pl