Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,90 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr TC811579

879 000 zł

10 115 zł /m²

Rata 4 113 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki-Partynice, Partynice, Poranna

3 pokoje, mieszkanie 86,90 m², piętro 4, oferta nr , TC811579, Wrocław, Krzyki-Partynice, Partynice, Poranna
TC811579 - zdjęcie nr 0
TC811579 - zdjęcie nr 1
TC811579 - zdjęcie nr 2
TC811579 - zdjęcie nr 3
TC811579 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 86.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

86,90 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę