Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 875933

585 000 zł

10 086 zł /m²

Rata 2 737 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Sołtysowice, Poprzeczna

3 pokoje, mieszkanie 58,00 m², piętro 3, oferta nr , 875933, Wrocław, Sołtysowice, Poprzeczna
875933 - zdjęcie nr 0
875933 - zdjęcie nr 1
875933 - zdjęcie nr 2
875933 - zdjęcie nr 3
875933 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę