Logo

Nowe mieszkanie, 63,63 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr K4.1.8

789 012 zł

12 400 zł /m²

Rata 3 692 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stocznia Residence

Płock, ul. Popłacińska 42

3 pokoje, mieszkanie 63,63 m², piętro 2, oferta nr K4.1.8, Stocznia Residence, Płock, ul. Popłacińska 42
Stocznia Residence - zdjęcie nr 0
Stocznia Residence - zdjęcie nr 1
Stocznia Residence - zdjęcie nr 2
Stocznia Residence - zdjęcie nr 3
Stocznia Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.63 m², K4.1.8
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,63 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,14 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę