Logo

Nowe mieszkanie, 49,78 m², 2 pokoje, parter, oferta nr K2.2.7

607 316 zł

12 200 zł /m²

Rata 2 841 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stocznia Residence

Płock, ul. Popłacińska 42

2 pokoje, mieszkanie 49,78 m², parter, oferta nr K2.2.7, Stocznia Residence, Płock, ul. Popłacińska 42
Stocznia Residence - zdjęcie nr 0
Stocznia Residence - zdjęcie nr 1
Stocznia Residence - zdjęcie nr 2
Stocznia Residence - zdjęcie nr 3
Stocznia Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 49.78 m², K2.2.7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,78 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,50 m²), ogródek (19,99 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę