Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMHIRE355

547 000 zł

7 493 zł /m²

Rata 2 559 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Śródmieście, Północna

3 pokoje, mieszkanie 73,00 m², piętro 3, oferta nr , SMHIRE355, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Północna
SMHIRE355 - zdjęcie nr 0
SMHIRE355 - zdjęcie nr 1
SMHIRE355 - zdjęcie nr 2
SMHIRE355 - zdjęcie nr 3
SMHIRE355 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,30 m

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę