Logo

Nowe mieszkanie, 60,30 m², 3 pokoje, parter, oferta nr i02

630 135 zł

10 450 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworzanka, ul. Pogodna / Leśna / Dębowa

3 pokoje, mieszkanie 60,30 m², parter, oferta nr i02, Osiedle Pogodne, NOWY ETAP bud. I, J, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworzanka, ul. Pogodna / Leśna / Dębowa
Osiedle Pogodne, NOWY ETAP bud. I, J - zdjęcie nr 0
Osiedle Pogodne, NOWY ETAP bud. I, J - zdjęcie nr 1
Osiedle Pogodne, NOWY ETAP bud. I, J - zdjęcie nr 2
Osiedle Pogodne, NOWY ETAP bud. I, J - zdjęcie nr 3
Osiedle Pogodne, NOWY ETAP bud. I, J - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 60.3 m², i02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,30 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (30,18 m²)

Termin oddania:

luty 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o rabat