Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,38 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr 44248

590 000 zł

9 164 zł /m²

Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Śródmieście, Piotrkowska

3 pokoje, mieszkanie 64,38 m², piętro 8, oferta nr , 44248, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska
44248 - zdjęcie nr 0
44248 - zdjęcie nr 1
44248 - zdjęcie nr 2
44248 - zdjęcie nr 3
44248 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,38 m²

Piętro:

8 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę