Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,53 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 124843/78/OMS

980 000 zł

15 187 zł /m²

Rata 4 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Targówek, Piotra Wysockiego

3 pokoje, mieszkanie 64,53 m², piętro 3, oferta nr , 124843/78/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Piotra Wysockiego
124843/78/OMS - zdjęcie nr 0
124843/78/OMS - zdjęcie nr 1
124843/78/OMS - zdjęcie nr 2
124843/78/OMS - zdjęcie nr 3
124843/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,53 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,75 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę