Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,11 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMCANY507

435 000 zł

7 753 zł /m²

Rata 2 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Biała Podlaska, Pileckiego

3 pokoje, mieszkanie 56,11 m², piętro 1, oferta nr , SMCANY507, Biała Podlaska, Pileckiego
SMCANY507 - zdjęcie nr 0
SMCANY507 - zdjęcie nr 1
SMCANY507 - zdjęcie nr 2
SMCANY507 - zdjęcie nr 3
SMCANY507 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.11 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,11 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,45 m

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę