Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,10 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr FRP-MS-198239

570 000 zł

5 994 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Górne

3 pokoje, mieszkanie 95,10 m², piętro 3, oferta nr , FRP-MS-198239, Piła, Górne
FRP-MS-198239 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-198239 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-198239 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-198239 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-198239 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

95,10 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę