Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 74,76 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMVIZA907

350 000 zł

4 682 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Piechowice

3 pokoje, mieszkanie 74,76 m², piętro 1, oferta nr , SMVIZA907, Piechowice
SMVIZA907 - zdjęcie nr 0
SMVIZA907 - zdjęcie nr 1
SMVIZA907 - zdjęcie nr 2
SMVIZA907 - zdjęcie nr 3
SMVIZA907 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 74.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,76 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę