Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,41 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr IN577103

585 000 zł

10 558 zł /m²

Rata 2 737 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Ząbki, Piaskowa

3 pokoje, mieszkanie 55,41 m², piętro 2, oferta nr , IN577103, Ząbki, Piaskowa
IN577103 - zdjęcie nr 0
IN577103 - zdjęcie nr 1
IN577103 - zdjęcie nr 2
IN577103 - zdjęcie nr 3
IN577103 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,41 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1937

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę