Logo

Nowe mieszkanie, 59,44 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr D2-051

974 816 zł

16 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 561 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Mozaika

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka

3 pokoje, mieszkanie 59,44 m², piętro 4, oferta nr D2-051, Osiedle Mozaika, Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 0
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 1
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 2
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 3
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.44 m², D2-051
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,44 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,67 m²)

Termin oddania:

I/II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę