Logo

Nowe mieszkanie, 41,78 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C3-048

674 747 zł

16 150 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 157 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Mozaika

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka

2 pokoje, mieszkanie 41,78 m², piętro 2, oferta nr C3-048, Osiedle Mozaika, Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 0
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 1
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 2
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 3
Osiedle Mozaika - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.78 m², C3-048
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,78 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,56 m²)

Termin oddania:

I/II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę